כל הפתרונות U4 (בשבילך)

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים

  הלוואות לעסקים

  מימון לעסקים

  משרד הכלכלה מוציא בכל שנה דוח שנתי שמסכם את היקף התעסוקה במגזר העסקי ואת התוצר לנפש במגזר העסקי. המסקנה שעולה על פי דוחות אלו היא כי תרומתם של עסקים קטנים ובינוניים למדינה שלנו היא עצומה, אך מחקרים מראים כי מדי שנה נסגרים עוד ועוד עסקים קטנים ובינוניים שאינם יכולים לעמוד בתחרות מול ענקיות הייצור והשיווק, כמו גם עם מהפכת הקניות ברשת בשנים האחרונות.  על מנת להעניק לעסקים הקטנים סיכוי להמשיך ולהצליח, לעיתים הם זקוקים לקבלת מימון לעסקים, אך אינם יודעים כיצד לקבל אותו בתנאים הטובים ביותר. לשם כך, חברת פתרונות 4 U מעסיקה מומחים בתחום שיוכלו לייעץ ולהכווין בעלי עסקים עד לקבלת המימון בתנאים שמתאימים להם.

  מימון לעסקים – אפשרויות מימון מגוונות

  הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מקבלת גיבוי מהממשלה על מנת להוביל פתרונות למצוקה שחשים העצמאים, בעלי העסקים הקטנים והבינוניים. אחד מהאמצעים שקיימים היום היא הקרן בערבות המדינה שמונגשת על ידי החשב הכללי במשרד האוצר יחד עם הסוכנות. תפקיד הקרן הוא לתת ערבות לבנקים המסחריים במטרה לפתור את בעיית קבלת האשראי של העסקים הקטנים על ידי המערכת הבנקאית הרגילה. הקרן מעמידה הלוואות במספר מסלולים כאשר עסק שמבקש הלוואה נבדק על ידי גוף מתאם שבוחן אותה ומגיש את ההמלצה לוועדת האשראי. המסלולים הינם מסלול הקמה בו נדרש הון עצמי, מסלול הון חוזר שמיועד למימון פערי אשראי, כח אדם, שיווק ספקים וכו'. כמו כן קיימים מסלולים ייעודים לחקלאים, יצואנים ועמותות חברתיות. סוג נוסף של מימון לעסקים הוא על ידי פילנתרופים, לדוגמה הלוואות שניתנות מהקרן של הסוכנות היהודית לאוכלוסיות שעומדות בקריטריונים שלהם ואפילו הלוואות קטנות יותר של עד 90 אלף שקלים ללא ריבית. עסקים שרוצים לברר אילו קרנות עומדות לרשותם לקבלת הלוואה או לקבל סיוע בהגשת הבקשות לקרן הנבחרת או ליווי לאורך הדרך, מוזמנים להיעזר במערך בשם מעוף המופעל על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים שמפוזר על פני 40 סניפים ברחבי הארץ.

  ישנן גם אפשרויות נוספות למימון העסק

  אתרי מימון המונים הינם דרך לגיוס כספים מאנשים שרוצים לתת באופן ישיר ולא דרך המערכת הבנקאית או גופים אחרים למיניהם. הרגולציה בתחום זה מתפתחת ואופציה זו הופכת להיות מוסדרת יותר יותר. כדי להבין יותר היכן אתם עומדים, מהם הסיכונים ובאיזה אפיק מימון כדאי לכם לבחור, מומלץ להתייעץ עם המומחים של חברת פתרונות 4 U.

  אשראי לעסקים

  אשראי לעסקים

  גיוס אשראי לעסקים יכול לעזור לעסקים גדולים כקטנים- אמנם נהוג לחשוב שאשראי לעסקים מתאים יותר לעסקים קטנים או עסקים בהקמה, אך לא כך הדבר וגם עסקים גדולים יותר יכולים להיעזר באפיק מימון זה בכדי לגדול ולהתפתח ואף למנף את העסק. כדי להחליט איזה אפיק גיוס כספים נכון עבור העסק שלכם, תוכלו להיוועץ עם חברת פתרונות U 4 והם יסייעו לכם למצוא פתרון לכל בעיה פיננסית שאתם נתקלים בה במהלך ניהול עסקים עצמאיים בשטח.

  אשראי לעסקים – אפיקי הגיוס הקיימים בשוק

  קיימים מספר אפיקי גיוס המאפשרים גיוס אשראי לעסקים, ושלושת המוכרים ביותר הינם הבנקים המסחריים, חברות אשראי ומימון חוץ בנקאיות וקרנות סיוע לעסקים. גיוס אשראי לעסק מהבנק שבו אתם מנהלים את החשבון העסקי שלכם הוא הגיוני מאוד משום שהבנק מכיר אתכם, את ההיסטוריה שלכם ורוב הסיכויים שיאשר לכם לקבל את האשראי. עם זאת, הבנק שלכם לאו דווקא ייתן לכם את התנאים הטובים ביותר ולכן כדאי לבדוק אילו תנאים יציעו לכם בנקים וגופי מימון אחרים- ייתכן ותקבלו ריביות נמוכות יותר בבנקים אחרים ובמצב כזה לא מומלץ לערב רגשות מחויבות לבנק שלכם אלא לבחור בעסקה המשתלמת ביותר. מקור נוסף העומד לרשותכם בעניין זה הן חברות האשראי החוץ בנקאיות- אל דאגה, גופים אלה מפוקחים על ידי הרשויות, ממוסדים ומעוגנים ברגולציה מחמירה, והיתרון הבולט ביותר בבחירה במסלול זה היא המהירות שבה גיוס האשראי מתנהל וכן התנאים הנוחים. למרות זאת, החיסרון הבולט במסלול זה הוא ערך הריבית הגבוהה אצל חברות אשראי חוץ בנקאיות שעולה יותר מאשר בגיוס אשראי תוך בנקאי. האפיק השלישי לגיוס אשראי לעסקים הינו דרך קרנות סיוע לעסקים- קרנות אלה מצויות במסלול ערבות המדינה, כלומר המדינה מסכימה להיות ערבה לעסק שמקבל את האשראי. סוג זה של גיוס מתאים לאנשים סבלניים שלא ממהרים כי לוקח זמן ארוך במיוחד להוציא אותו לפועל, וכן גם לאנשים שלא יכולים לספק בטחונות לבנקים המסחריים כמו עסקים חדשים וקטנים יותר.

  באיזה אפיק גיוס אשראי לבחור?

  החלטות כמו איזה אפיק גיוס אשראי לבחור יכולות להוות את הבסיס להצלחה או לכישלון העסק, כמו גם ליכולתו לגדול, להתפתח לרכוש ציוד ולמנף את עצמו. בפתרונות 4 U, תוכלו להיעזר באנשי המקצוע שמוסמכים להתאים לכם את הפתרון הפיננסי הנכון והמדויק לעסק שלכם.

  מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support