כל הפתרונות U4 (בשבילך)

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים

  טיפים חשובים בנוגע להלוואות

  לא פעם יקרה שנצטרך הלוואה ונתקשה להשיג אותה ב"דרכים המקובלות" של פניה לבנק או מילוי פרטים אונליין אצל חברת אשראי המעניקה הלוואות. זה יכול לקרות בשל דירוג אשראי נמוך, הכנסה שאיננה מספקת, היעדר נכס לשעבוד ועוד סיבות רבות אחרות. למעשה הדרכים להשגת המימון ילכו ויצטמצמו כאשר האופציה שאולי תהיה הטובה ביותר מבחינתכם יכולה להיות הלוואות כנגד קופות גמל, קרנות השתלמות ופנסיה. חברת פתרונות U4 מסייעת בגיוס הלוואות מסוגים שונים, החל מהלוואות רגילות, דרך משכנתאות ועד הלוואות לעצמאיים. בין ההלוואות הפופולריות ביותר אלו הלוואות כנגד קופות גמל, קרנות השתלמות ופנסיה. הבעיה היא שאנשים רבים מסתבכים בסוג זה של הלוואה, לא יודעים למי לפנות או מה לעשות. במקרה זה נשמח לסייע לכם. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

  מהן ההלוואות הללו?

  הלוואות מסוג זה אלו הלוואות הניתנות לכל אדם שיש לו חסכונות בקופות גמל, קרנות השתלמות או פנסיה. זה יכול להיות אדם שכיר שמופרש לו בכל חודש מתלוש המשכורת למכשירי חיסכון אלו או אדם עצמאי המפריש גם באופן עצמאי לעצמו. מדובר בדרך נהדרת לקבל הלוואה ופופולרית מאוד בקרב אנשים רבים. הסיבה לכך היא שהיתרון המרכזי של הלוואה מסוג זה היא שאינה דורשת שום דבר מיוחד ממבקש ההלוואה בדרך כלל מלבד החיסכון שלו. מרבית חברות הביטוח מעניקות הלוואה של עד 60% מגובה הקרן שלכם ואתם משעבדים למעשה את הקרן כנכס עבור חברת הביטוח, למשוך ממנה את יתרת הכסף המגיע לה במידה ואינכם עומדים בתשלומים ובתנאים של ההלוואה. כך למעשה אם יש לכם פנסיות וחיסכון של 100 אלף שקלים תוכלו לקחת הלוואה כנגד זה עד 60 אלף שקלים הלוואה. האישור בדרך כלל מתקבל במהירות וגם הכסף המועבר לחשבון. אין יותר מדי ביורוקרטיה.

  טיפ חשוב למתקדמים

  יזמים מתקדמים העושים שימוש בכסף לייצר כסף לעתים רבות מנצלים את התנאים האטרקטיביים של הלוואות מסוג זה על מנת לקחת הלוואה, להשתמש בכסף לצורך השקעה במכשיר השקעה מסוים או בנדל"ן, ובכך התשואה תהיה גבוהה יותר מגובה הריבית – כך שהכסף שלנו עובד עבורנו.

  כל הפתרונות U4

  השאירו פרטים להתאמת הפתרון הייחודי עבורכם ובדיקת זכאות

   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support